Elizaveta Boyarskaya

7,4
198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizaveta Boyarskaya

Dodajcie film o przyjętym w Polsce tytule "Zbiedzy" z 2014 roku (Беглецы), w (którym) Bojarska gra jedną z głównych ról. Fantastyczny film, pokazujący "Dziki Wschód" - przez analogię do Dzikiego Zachodu - tutaj Syberię. Żyjących w niej ludzi Rosjan i miejscowych i uciekających z katorgi, za których uszy można dostać nagrodę pieniężną. Poszukiwacze złota. Łowcy uciekinierów. Przyroda. Film rosyjski pod pewnym względem wyjątkowy: mało słów - akcja - jakby dobry amerykański z Dzikiego Zachodu. Prawdziwy. Żadnych słabych, naciąganych scen. Dodajcie go!

kkutz

film już dodałam dawno temu, tylko obsada nie została jeszcze zweryfikowana
http://www.filmweb.pl/film/Begletsy-2014-745338

zandra5

WOW!!!!!!!! Witaj! A masz materiały ażeby ją zweryfikować? 2) czy Ty także wprowadzasz inne filmy, których nie ma na FW???? Mam cały taki dział, choć przestałem już zapisywać - ale może mógłbym coś podać. Są filmy, które oglądnę i nic. Są takie, że szkoda, iż ich w filmwebie brakuje. Są takie filmy, aktorzy, role itp. Jeśli potrzebujesz materiałów np. z "Biegleców" to zaraz szukam - tylko napisz czy chcesz. i także inne filmy - mam katalog "Braki". Odpisz. Pozdrawiam kkutz

zandra5

Albo dodaj mnie do znajomych czy jak uważasz. Jest mnóstwo takich rzeczy do zrobienia. Nie będziemy pisać na stronie filmu, choć jest świetny. ?

kkutz

"Uroki" filmwebu... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones