PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97334}

Hitler: Narodziny zła

Hitler: The Rise of Evil
7,3 13 131
ocen
7,3 10 1 13131
8,0 4
oceny krytyków
Hitler: Narodziny zła
powrót do forum filmu Hitler: Narodziny zła

poprawnosci politycznej - tzw. political corectness. Wspomina się jedynie o mordowaniu Żydów, Cyganów, Świadków Jehowy, homoseksualistów. Nie ma natomiast słowa o Polakach i Rosjanach, a przecież to właśnie ich najwięcej zginęło podczas II wojny światowej. W obozach koncentracyjnych zginęły setki tysięcy Polaków, a jeśli ginęli Żydzi - to też byli to głównie Polacy pochodzenia żydowskiego. Nie ma słowa o tym, że dziesiątki tysięcy rodzin (W TYM MOJA RODZINA) ukrywało Żydów. Poza tym film za mały nacisk kładzie na finansowanie partii nazistowskiej, a wiadomo przecież, że bardzo dużo pieniędzy płynęło z USA.......

ocenił(a) film na 9
Hilton

zgadzam sie calkowicie, ale wiesz...
kto rzadzi w show bussinesie;)

Hilton

" jeśli ginęli Żydzi - to też byli to głównie Polacy pochodzenia żydowskiego"
brawo ! Widac ze nie jestes rasista tylko rozsądnym człowiekiem. Kto wyodrębnia RASĘ!! żydow jako tych ktorzy gineli w obozach zaglady niejako podpisuje sie pod filozofia Adolfa.

użytkownik usunięty
Hilton

Dla mnie ten film mowiac trywialnie jest do dupy. Duzo rzeczy sie nie pokrywa z prawdziwa historia ale przeciez to 'super' produkcja amerykanska wiec tego mozna bylo sie spodziewac. Co to ja jeszcze mialem pisac hmm.. Juz nie pamietam bo jest za pozno i jestem zmeczony, jutro dopisze to co mnie sie przysniy. ;) pozdrowinka

użytkownik usunięty
Hilton

Tez zwrocilam na to uwagę i mnie to zabolało ze nie było wzmianki o Polakach

Haha a widziałaś nazwiska producentów tego filmu??? Dlatego tylko żydzi są poszkodowani a nie Polacy... Hitler miał dobry plan, szkoda że mu nie wyszło... Teraz na świecie rządzą Arabowie i jak od x lat żydzi...

tomi323ef

hajl hitler, tomi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones