PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158043}
5,3 69
ocen
5,3 10 1 69
5,0 2
oceny krytyków
100 Jahre Adolf Hitler Die letzte Stunde im Führerbunker
powrót do forum filmu 100 Jahre Adolf Hitler - Die letzte Stunde im Führerbunker

duzo...

ocenił(a) film na 3

....mozna o tym filmie powiedziec, ja ogranicze sie tylko do stwierdzenia, ze tzw.
Verfremdungseffekt byl dla mnie zbyt intensywny, by przyjac ten film...moze gdyby trwal
10-15 minut... kilka scen mi sie podobalo, ogolny wydzwiek jest mi bliski: totalna groteska,
absurdalny nastroj

ocenił(a) film na 3
washack

czemu nie konczysz wypowiedzi?

ocenił(a) film na 3
washack

bo mi wyskoczyl blad na stronie! dokonczylem w innym poscie! poza tym- wal sie, komuchu!

ocenił(a) film na 3
washack

nie obrazaj mnie, pisiorze!

ocenił(a) film na 3
washack

jestes u pani!

ocenił(a) film na 3
washack

jakiej pani?

ocenił(a) film na 3
washack

nienawidze cie!

ocenił(a) film na 3
washack

nie uzywaj jezyka nienawisci!

ocenił(a) film na 3
washack

no dobra, a moze cos o samym filmie?

ocenił(a) film na 3
washack

meczylem sie strasznie, podobnie jak na "Niebieskim" Kieslowskiego czy "Misji na Marsa" de Palmy...

ocenił(a) film na 3
washack

to moze obejrzyj se "Krwawy sport" matole, to sie nie bedziesz meczyl...

ocenił(a) film na 3
washack

a tobie sie podobalo?

ocenił(a) film na 3
washack

ja po prostu lubie camp, underground i trash cinema! to jest cool! poza tym nie ma to jak obrazic Wendersa, Schloendorffa czy von Trotte...

ocenił(a) film na 3
washack

ale przeciez camp zamierzony przestaje byc campem!

ocenił(a) film na 3
washack

niekoniecznie! poza tym film pokazuje pewna prawde o narodzie niemieckim...obnaza ich zaklamanie, etc.

ocenił(a) film na 3
washack

jasne! wielka mi prawda! wiecej prawdy znajde u Lenza w "Lekcji jezyka niemieckiego" czy u Christy Wollf...

ocenił(a) film na 3
washack

wolf przez jedno el

ocenił(a) film na 3
washack

ale z duzej litery!

ocenił(a) film na 3
washack

byla komunistka, wiec z malej...

ocenił(a) film na 3
washack

na kolana chamie przed Christa Wolf przez jedno el! jestes z tych dla ktorych wszyscy to komunisci, zatem Szymborska i Rozewicz rowniez...nie gadam z toba, cieniasie! napuszcze na ciebie Labnaka!

ocenił(a) film na 3
washack

juz sie boje!

washack

Cóż za wyczerpująca dyskusja. Za obopólną zgodą pozwole się wtrącić i powiem - ile osób tyle poglądów, religii, ideii i światów, taka tam mała dygresja ;p

Fojbos

I pomyśleć, że ktoś się tyle namęczył, by zrobić dwa identyczne konta i zdrobić wielką kłótnię dla naszej rozrywki... Washack, kochamy cię!

ocenił(a) film na 3
ciamciaramcia09

wzruszenie odbiera mi glos! pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
Fojbos

jedyny rozsadny glos w tej bezsensownej dyskusji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones